طالع بینی متولدین سال اسب

مشخصات متولدین سال اسب

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

طالع بینی سال تولد اسب

اگر در سال 1369 به دنیا آمدید ، شما متولد سال اسب می باشید و خصوصیات منحصر به فردی دارید.

طالع بینی سال اسب

خصوصیات سال اسب

نجیب و برازنده می باشند ، اسب ها همیشه خودشان را آراسته و قابل ستایش می دانند. جاذبه های جنسی خوبی دارد و راه و روش لباس پوشیدن را به خوبی می داند. او به مکان هایی مانند کنسرت و مسابقه های ورزشی و مهمانی خیلی علاقه دارد. بیشتر اوقات خوش اندام و خوش فرم و ورزشکار می باشد.

اسب ها خیلی خوش رفتار هستند ، خوش حرف ، شوخ و با نشاط هستند و در کل محبوبیت دارند و دوست داشتنی خواهند بود.

روحیه و حال و هوای اسب برای سیاست بسیار خوب و سازگار است و از این کارها راضی می باشد و امکان رشد را به او میدهد. اسب دیگران را فرمان بردار خود خواهد کرد. متولد سال اسب خیلی حاضر جواب است در بحث و گفت و گوها چه از آن موضوع سر رشته داشته باشد چه نداشته باشد وارد می شود و در آن بحث از دیگران جلو میزند.

اسب ها در فعالیت های علمی هم مانند کارهای فکری توانایی دارند. ولی در کل متولد سال اسب فردی زرنگ است نه فردی باهوش و خودش از این موضوع آگاه است و برای همین برخلاف ظاهر آرامش ، اصلا اعتماد به نفس ندارد. اسب ها نازک دل و پر حرارت و تندخو هستند. افرادی که یک بار مورد خشم و عصبانیت اسب قرار گرفته باشند دیگر هیچ وقت به او خوش بین نخواهد شد.

اسب در کل خودخواه می باشد و هر کسی که سر راه اهدافش باشد را لگد کوب میکند. و مقداری هم خود پسند می باشد و هیچ وقت برای مشکلات و گرفتاری دیگران اهمیت قائل نمی شود و فقط امور خودش برایش مهم می باشد ولی در مواقع لزوم در امور دیگران دخالت میکند. اسب ها مستقل و سرکش می باشند. همیشه خود رای بوده و نصیحت های دیگران را قبول نخواهد کرد. اسب زود از کنار خانواده می رود تا زندگی خودش را بسازد. متولد سال اسب این کار را با میل خودش میکند تا زندگی خصوصی خودش را جوری که میخواهد بسازد و سلیقه خودش از هرچیزی برایش مهم تر است.

اسب زمانی که با میل خودش خانه درست میکند سرپرستی آن خانه را قبول میکند و به خانواده خودش عشق می ورزد. اسب در زندگی اش سالار است و حتی اتو کردن لباس هایش بر عهده دیگران می باشد و البته این نوع رفتار خیلی هم بی انصافی نمی باشد چون بودن او ضامن باقی بودن خانواده است و اگر خانه را ترک همه چیز به هم می ریزد.

این موجود خودخواه فقط برای خودش و موفق بودن خودش کار خواهد کرد ولی بدون شک همیشه نتیجه کارش عالی بوده و برای دیگران هم مفید بوده است.

اسب در امور مالی ماهرانه عمل می کند و دید خوب و کارشناسانه دارد و زحمتکش است. ولی چون کاملا متغیر می باشد ممکن است توجه خود را از دست بدهد و به دنبال امور دیگری مانند عشق و کار یا هر چیز دیگری برود ولی جای نگرانی نیست دوباره به موفقیت خواهد رسید.

اسب در مقابل جنس مخالف کاملا ضغیف می باشد. و برای عشق از همه چیز خواهد گذشت و طوری به سمت عشق می رود که همه چیز را فرااسب میکند برای همین با همه استعدادش زندگی برایش خوب نیست. اگر بتواند بر این ضعفش غلبه کند زندگی خوب و شاد خواهد داشت.

اسب با بز زندگی خوبی دارند. تا زمانی که همدیگر را تحمل کنند مشکلی ندارند و البته هیچ کدام دلیل دوام رابطه را نمی دانند و بهتر است ندانند.

بنا بر دلایلی اسب می تواند با سگ و ببر رابطه خوبی داشته باشد. و هرگز نباید با اسب رابطه داشته باشد هر نوع رابطه منجر به فاجعه خواهد شد.

دوران کودکی و جوانی برای اسب خیلی فراز و نشیب دارد. در جوانی اش خانه را ترک میکند و باعث افسردگی اسب می شود. و در زندگی عشقی خودش بدون دردسر نمی باشد ولی در پیری زندگی آرامی را دارد.

نماد اسب آتش می باشد که هر 60 سال فقط یکبار تکرار خواهد شد و این برای اسب و خانواده اش اصلا شگون ندارد زیرا خصوصیات او تغییر میکند و خانواده اش دچار بیاسبی، تصادف و بدبیاری خواهند شد.

افرادی که سال آتش متولد شده اند خصوصیات اسب را دارند ولی خصوصیات آنها شدیتر می باشد. خوش ذوق تر هستند و همچنین زیرک تر و با استعدادتر و خیلی بیشتر از دیگران خودخواه هستند.

بعضی ها اعتقاد دارند که متولدین سال اسب آتش در خانواده خودشان خیلی نفوذ دارند ولی عموم فکر میکنند اسب های آتشین برای خانه خودشان و خانواده خودشان مشکل ساز هستند.

برخی از خصوصیات جزئی متولدین سال اسب

رنگ سال اسب: آبنوس
حیوان سال اسب: گربه وحشی
گُل سال اسب: نرگس
درخت سال اسب: غان
رایحه سال اسب: گل های وحشی
گیاه سال اسب: جعفری
طعم سال اسب: ترش و شیرین
ادویه سال اسب: میخک
جواهر تولد سال اسب: یاقوت زرد
فلز سال اسب: نقره
عدد شانس سال اسب: 8
آلت موسیقی سال اسب: صدای انسان

بهترین جفت

برای سال اسب ، بهترین جفت: بز
بهترین گروه: ببر ، سگ
بدترین جفت: موش

همچنین بخوانید:  فال عطسه ، بر اساس روز و ساعت


طالع بینی هندی متولدین سال اسب

همانطور که می دانید هندی ها دستی بر طالع بینی های دقیق دارند که گاهی هم از طالع بینی های چینی استفاده کرده و با تغییر در بهتر شدن آن اقدام می کنند.

در زیر طالع بینی هندی درباره سال اسب را از کتابی آوردیم که ممکن است برایتان جذاب باشد.

طالع بینی هندی سال اسب

طالع بینی هندی سال اسب

horse astrology , horse astrology , steed horoscope , steed horoscope

طالع بینی هندی سال اسب

طالع بینی هندی سال اسب

طالع بینی هندی سال اسب

طالع بینی هندی سال اسب

طالع بینی هندی سال اسب

طالع بینی هندی سال اسب

طالع بینی سال اسب

متولدین سال اسب واقعا انسان های خوبی هستند ، جذابیت و خوش لباسی و خوش پوشی از شاخصه اصلی متولدین این سال است ، اگر مسائل عشق و عاشقی را در نظر نگیریم ، آنها اصلا اهل دروغ و کلک نیستند ، آنها عاشق سکس و جاذبه های جنسی هستند و کاملا هوس باز می باشند.

علاقه به ورزش و تفریح و گردش و سینما ، از خصوصیات آنهاست ، گاهی بسیار عجول و شتابگر می باشند ، آنها اهل مسابقه و رقابت هستند و عاشق مستقل بودن می باشند.

خصوصیات سال اسب حیوان سال تولد

خصوصیات سال اسب حیوان سال تولد

آنها فقط نسبت به همسر خود حسود نیستند ، زرنگی آنها بیشتر از باهوشی می باشد و برای اینکه به اهداف خود برسند ، حاضرند همه را زیر پاهای خود له کنند.

کمی دمدمی مزاج هستند ، امروز خشن و فردا آرام هستند ، زیبایی در چهره آنها موج می زند ، در طالع متولدین سال اسب آمده است که آنها بسیار دوست داشتنی اند و داری آغوشی گرم می باشند.

یکی از خصوصیاتی که آنها دارند ، خواندن فکر دیگران است که در این کار استاد هستند ، آنها از تنهایی متنفرند و عاشق مکان های عمومی می باشند.

بهتر است از آنها تعریف کنید ولی نسبت به آنها بی اعتنا باشید تا رام شوند و سواری خوب بدهند ، چون اصلا خشونت و حرف ملایم و نصیحت سرشان نمی شود و شما را دیوانه می کند.

گاهی بسیار خود خواه و بی توجه نسبت به مشکلات مردم می باشند ، متولدین سال اسب نسبت به کسی که به وی خدمتی می کند احترام خاصی قائل است و آن را ستایش می کند.

طالع بینی سال اسب

طالع بینی چینی که درست ترین فال و طالع بینی ها را در موارد بسیار گسترده ای ارائه کرده ، درباره متولدین سال اسب اینچنین نوشته است:

طالع بینی سال اسب

از شهوت رانی آنها بگذریم ، بسیار شوخ و شیرین زبان می باشند ، آنها می توانند به خوبی پول در بیاورند و در تعریف کردن از مردم ، بسیار عالی می باشند.

در فال متولدین اسب نوشته شده که هرگز آرام و صلح جو و صبور نخواهند بود و مثل ترقه می باشند ، ناگهان خانواده و خانه خود را ترک می کنند و می روند ، اما باز بر میگردند ، آنها در موقع صحبت کردن عصاره سخن را به صورت مختصر و مفید و گویا ، مثل کامپیوتر بیان می کند ، آنها در یادگیری مطالب علاقه جدی دارند و به صورت استادانه ، مطالبی که یاد گرفتند را بازگو می کنند و پز می دهند.

اقتصاد دان و سیاستمداری قوی ، هرچند گاهی کودک درونشان بیش از حد جلوه می کند ، حیف که هرگز نصیحت پذیر نیستند.

در رابطه با جنس مخالف بسیار ضعیف بوده و بخاطر آن از همه چیز خود می گذرند.

دیگر طالع بینی ها درباره متولدین سال اسب چه می گویند؟

طالع بینی یونانی درباره متولدین سال اسب چنین گفته است

فال اسب

فال اسب

فال اسب یا horse مخصوص عزیزانی است که در سال اسب به دنیا آمده اند ، گاهی می توانید با مطالعه سال تولد فردی که قصد دارید با او آشنایی نزدیک تری پیدا کنید ، مثلا ازدواج یا دوستی یا همکاری نزدیک ، از خلق و خوی آن اطلاعات بیشتری بدست آورید لذا اینجاست که فال و طالع بینی سال تولد فرد می تواند تا حد بسیار زیادی اسرار درونی وی را برایتان آشکار کند.

متولدین سال اسب خصوصیات بسیار خاص و جذابی دارند.

اگر بخواهیم شاخصه های اصلی متولدین سال اسب را در فال آنها بیابیم می توانیم به مورد های زیر اشاره ای داشت:

خصوصیات سال اسب حیوان سال تولد

خصوصیات سال اسب حیوان سال تولد

همچنین بخوانید:  فال قهوه سه فنجان

مشاهیری که متولد سال اسب هستند

سیسرون، کورنلی، روزولت، شارلمانی، خروشچف،دلاکروا، شاه بودوئن از جمله افراد مشهور متولدین سال اسب هستند که همه اینها بسیار زحمتکش و نجیب زاده بوده اند و در سال اسب به دنیا آمده اند. در بین اینها نام لویی پاستور هم می باشد.

اسب خودش را برای عشق به خطر خواهد انداخت. مادام دوبرینویلرز برای عشقش مسموم شد و ادوارد هشتم هم از پادشاهی کناره گیری کرد.

شغل های مناسب متولدین سال اسب

در طالع بینی سال اسب آماده که این شغل ها برای متولدین این سال ساخته شده است و در این مشاغل موفق تر خواهند بود. سرکارگر، کارشناس امور مالی، فضانورد، سیاستمدار، تقاش، آرایشگر، راننده کامیون، شاعر، جغرافی دان، ماجراجو، شیمی دان از جمله مهمترین مشاغلی است که متولدین سال اسب در آن به خوبی می درخشند.

متولدین ماه های سال اسب

فروردین: اسب بخار می باشد، پرخاشگر ، عصبانی، دمدمی مزاج، کاش این امکان را داشت اهدافش را دنبال کند.
اردیبهشت: اسب درشکه است، خودخواهی کمتری از دیگر اسب ها دارد و ساخت و پاخت میکند.
خرداد: اسب اصیل است، هنوز دهنه ندارد، هرکاری را که شروع میکند هیچ وقت تمام نمیکند.
تیر: اسب عصاری است، خیلی احساساتی است، همیشه در حال چرخیدن دور خودش می باشد و هیچ وقت از زندگی راضی نیست.
مرداد: اسب صورت فلکی فنطورس است، فقط به خودش فکر میکند و توان اتجام کاری ندارد.
شهریور: یابو است، نمی توان به او اعتماد کرد، او کاملا واقع بین و اهل کار است.
مهر: اسب سیرک است، دائما می رقصد و همان طوری که میخواهد عمل میکند.
آبان: اسب وحشی است، احساسی ترین و با هیجان ترین اسب است.
آذر: اسب مزرعه است، او کارش را بی اراده تا آخر انجام میدهد.
دی: اسب مسئولیت شناس است، اسب استثنایی می باشد و گرفتاری هایی را دارد.
بهمن: اسب مسابقه است و باید امیدوار باشی مراقب سوارکارش می باشد.
اسفند: اسب روشن فکر و غمگین است، اسبی شاد می باشد ولی از خودش راضی نیست و به کارهایی که می توانسته انجام دهد فکر میکند.

همچنین بخوانید:  فال کلیکی ، سرگرمی جالب

رابطه عاطفی زن متولد سال اسب با دیگر سال ها

متولدین سال اسب با سال اسب: هیجان روحی، طلاق و دلخوری خواهد بود، باید از آن دوری کرد.
متولدین سال اسب با سال گاو: سخت است، همدیگر را درک نمی کنند، گاو می ترسد و دائما در رنج است و اسب استقلال طلب است.
متولدین سال اسب با سال ببر: خوب است ، زن اسب آتش شهوت خودش را می تواند خااسب کند و آزاد باشد، چون ببر به کار دیگری مشغول است.
متولدین سال اسب با سال گربه: اگر اسب خسته نشود خوب است و در این حالت گربه وفادار می ماند.
متولدین سال اسب با سال اژدها: اگر زندگی باقی بماند مشکلی ندارد.
متولدین سال اسب با سال اسب: اسب عاشق پیشه می باشد و وفادار است، اگر عشق خااسب شود اسب اسب را تنها خواهد گذاشت.
متولدین سال اسب با سال اسب: خودخواهی است، این دو عاشق پرشور نجاتشان میدهد.
متولدین سال اسب با سال بز: اگر زن اسب فقیر باشد، این رابطه شکل نگیرد بهتر است.
متولدین سال اسب با سال میمون: نه، اسب حیله گری در عشق را دوست ندارد و احساسات سالم را دوست دارد.
متولدین سال اسب با سال خروس: نه، خروس همسرش را در بین پرهایش گم میکند.
متولدین سال اسب با سال سگ: بله، چون سگ تمام زندگی اش را وقف کارهای بسیار بزرگ میکند و اسب هم خودش را وقف او خواهد کرد و هر دو شاد هستند.
متولدین سال اسب با سال خوک: خوک از رابطه اش خیلی راضی نیست و از خودخواهی اسب می رنجد.

همچنین بخوانید:  طالع بینی ازدواج ، بسیار جدید

رابطه عاطفی مرد متولد سال اسب با دیگر سال ها

متولدین سال اسب با سال اسب: نه، مشکلات زیادی دارند، پابان خوبی ندارد.
متولدین سال اسب با سال گاو: از هم جدا میشوند، چون زن گاو مقتدر است و خودخواه و دارای استقلال می باشد.
متولدین سال اسب با سال ببر: چرا که نه! اگر ببر بخواهد پیشرفت کند، اسب از زندگی آرامش لذت می برد.
متولدین سال اسب با سال گربه: رابطه خوبی است، گربه راحت در جمع دوستانش می باشد و همین برای او خوب است.
متولدین سال اسب با سال اژدها: نه، چون اسب خودخواه می باشد و زن اژدها برای شکوفا شدن توجه می خواهد.
متولدین سال اسب با سال اسب: بله، اگر اسب از این رابطه خوشحال باشد و اگر با عقل بتواند اسب را تحمل کند خوب خواهد بود.
متولدین سال اسب با سال اسب: خودخواهی است، این دو عاشق پرشور نجاتشان میدهد.
متولدین سال اسب با سال بز: خوب است، از کنار هم بودن خسته نمی شوند، اسب در عشق پایدار است و بز احساس امنیت میکند.
متولدین سال اسب با سال میمون: توصیه نمیشود، همدیگر را درک نمیکنند.
متولدین سال اسب با سال خروس: در حالی که اجبار باشد امکان پذیر است، خروس صدمه میخورد و رابطه تمام می شود.
متولدین سال اسب با سال سگ: چرا که نه، سگ نگران هدف هایش است، حسود هم نیست و خودش را در اختیار اسب قرار میدهد.
متولدین سال اسب با سال خوک: اسب با خودخواهی از خوک سواستفاده میکند و خوک شاد نیست و خوشبخت نمی شود.

همچنین بخوانید:  فال تاروت تک نیت

تبریک سال اسب

شاید تصاویری بخواهید برای تبریک سال اسب ، لذا در قسمت زیر برایتان عکس هایی در خصوص تبریک سال اسب درج می کنیم ، هرچند هر ۱۲ سال یکبار مورد نیاز می شود و نماد اسب نمادی است که می توانید برای تبریک ، به خوبی از آن استفاده کنید.

همچنین برای دریافت متن یا اس ام اس تبریک عید نوروز می توانید روی لینک بزنید. روی ما حساب کنید.

سال اسب مبارک

سال اسب مبارک

مشخصات متولدین سال های دیگر را هم ببینید

حیوان سال تولد حیوان سال تولد
اسب
اسب
سگ
سگ
گاو
گاو
خرگوش
خرگوش
موش
موش
میمون
میمون
اژدها
اژدها
بز
بز
خروس
خروس
خوک
خوک
ببر
ببر
مار
مار

طالع بینی ازدواج

در طالع بینی ازدواج ، به شما می گوید که مثلا اگر یک متولد آذر با یک متولد فروردین ازدواج کند چه اتفاقاتی ممکن است برایش رخ بدهد.

خیلی هم دقیق و کامل است ، پیشنهاد می کنم حتما بخش طالع بینی ازدواج سایت ما را یکبار بررسی کنید.

ورود به بخش طالع بینی ازدواج

طالع بینی ازدواج
down

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

کلید واژه هایی که برای رسیدن به طالع بینی سال تولد یا همان سمبل سال تولد در این مجموعه استفاده می شود اینها هستند : فال تولد - فال سال تولد - حیوان سال تولد - سال چه حیوانی است - سال چه حیوانی هستید؟ - سال تولد چه حیوانی است - سال موش - سال ببر - سال گاو - سال گربه - سال اژدها - سال مار - سال اسب - سال میمون - سال بز - سال خروس - سال خوک - سال سگ و غیره ، اینکه از گوگل یا دیگر موتورهای جستجوی مستقیم با سرچ واژه ای این چنینی وارد شدید تا متوجه شوید سال تولد شما برای چه حیوانی است یا به عبارتی حیوان سال تولد شما کدام است

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای roadmaz.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:roadmaz.ir | نقشه سایت